Blog BazaTelefonów.pl
 

Głośnik LED marki Hykker od 27 grudnia w Biedronce

Gadżety 2016-12-22 10:52

Od 27 grudnia we wszystkich sklepach sieci Biedronka pojawi się nowy głośnik bezprzewodowy LED Fantasy. Cena urządzenia to 39,99 zł.

Fantasy marki Hykker to wysokiej jakości głośnik stworzony do bezprzewodowego odtwarzania dźwięku z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth – smartfonów, tabletów i laptopów. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Fantasy wydobywa się dobrej jakości dźwięk o czystym brzmieniu.

Urządzenie cechuje się kompaktowym kształtem i estetycznym wyglądem, wyróżniającym się dzięki zastosowaniu czterech kolorów podświetlenia LED i dwóch sekwencji iluminacji: w rytm muzyki i kaskadowym. Działanie w rytm muzyki i pakiet podświetleń będą atrakcją na każdej zabawie karnawałowej. Pojemny akumulator 250 mAh oraz zasięg Bluetooth do 15 m zagwarantuje komfortowe korzystanie z urządzenia w każdych warunkach. Głośnik emituje dźwięk o szerokim zakresie częstotliwości 250Hz-13kHz, a wykorzystanie gniazd microUSB oraz AUX zapewnia kompatybilność z wieloma popularnymi na rynku nośnikami muzyki. Wymiary produktu to 152 x 63 x 63 mm.

Hykker Fantasy dostępny będzie w pięciu wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, żółtej, turkusowej i bordowej. Sprzedaż urządzenia rusza 27 grudnia w sieci sklepów Biedronka w całej Polsce. Jego cena to zaledwie 39,99 zł.

Źródło: Hykker

Wojtek Konopa, wyświetlono 2011 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum