Blog BazaTelefonów.pl
 

TCL Communication przedstawia nowe produkty na targach CES

Gadżety, Telefony 2017-01-09 09:23

TCL  Communication rozpoczyna rok prezentując na CES trzy produkty pod markami Alcatel i TCL.


 

Alcatel A3 XL
Najnowszy smartfon Alcatela wspiera szybką łączność 4G, wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, a także oferuje wysoką jakość dźwięku oraz obraz jakości HD na dużym, szcześciocalowym ekranie.

  • Sześciocalowy ekran HD świetnie sprawdzi się przy przeglądaniu multimediów
  • Łączność 4G to największy komfort korzystania z Internetu
  • Czytnik biometryczny zapewnia bezpieczeństwo i dodatkowe funkcje

Pierwszy z przedstawicieli nowej, przystępnej cenowo rodziny “A” – nowy Alcatel A3 XL to duży, sześciocalowy ekran otoczony obudową o świeżym designie. Smartfon dostępny będzie w wielu atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

Ten ekstra duży smartfon w pełni wspiera standard 4G, umożliwiając użytkownikom swobodne i sprawne korzystanie z Internetu. Ponadto urządzenie zawiera zestaw ekskluzywnych aplikacji, otwierających przed użytkownikiem zupełnie nowe, technologiczne możliwości.

Czytnik linii papilarnych pozwala na zabezpieczenie urządzenia, a także wygodne i szybkie odblokowanie. Pomaga on również odbierać połączenia, wykonywać fotografie, zakodować dane oraz umożliwia szybki dostęp do ulubionych aplikacji.

“Świetne, w związku z czytnikiem linii papilarnych – poza podniesieniem bezpieczeństwa i łatwiejszą obsługą – jest to, że możemy go zaoferować w tak atrakcyjnej cenie” powiedział Vittorio Di Mauro, Senior Vice President Smart Connectivity

Division, TCL Communication “Naszą misją jest tworzyć smartfony bardziej przystępne i dające więcej frajdy, skierowane do wszystkich ludzi. To właśnie robimy za sprawą Alcatela A3 XL, który jest bardzo dobrą opcją dla każdego szukającego szerokich możliwości bez nadwyrężania swojego budżetu”. 
   
Alcatel A3 XL będzie dostępny w Europie w drugim kwartale 2017 roku.

TCL MOVEBAND 
Opaska TCL MOVEBAND to połączenie technologii i mody, uzupełnione wydajną baterią, różnorodnością opcji designu oraz łatwością obsługi za pomocą gestów – to wszystko w przystępnej cenie.

  • Połączenie technologii i mody
  • Wydajna bateria
  • Włoski design

Nasz nowy, stylowy smartband wyposażony jest w wydajną baterię, która zapewnia nawet 30 dni działania w trybie standby. Czas potrzebny do naładowania urządzenia to 2 godziny. Obsługa gestów pozwala na łatwiejsze korzystanie z aplikacji, np. włączenie odtwarzania muzyki lub wykonanie zdjęcia jednym ruchem nadgarstka.

Dla tych, którzy lubią dostosowywać wygląd swoich gadżetów, przygotowano wybór kolorów i fasonów, które pasować będą do każdej okazji. Do TCL MOVEBAND dostępne będzie wiele wymiennych pasków, wykonanych z prawdziwej skóry. Na początek zaoferujemy dwie wersje – dla kobiet i unisex. 

Opaska sportowa powiadamia o wiadomościach, połączeniach, emailach i tym podobnych. Monitoruje także aktywność ruchową i sen. To wszystko wspiera użytkownika w codziennym życiu, pomaga utrzymać aktywny tryb oraz nie pomijać ważnych informacji. To istotne rozwiniecie linii urządzeń ubieralnych w portfolio TCL Communication.
   
TCL MOVEBAND dostępna będzie w Europie w drugim kwartale 2017.

Źródło: TCL

Wojtek Konopa, wyświetlono 1564 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum