Blog BazaTelefonów.pl
 

Hammer ponownie w Biedronce

Telefony 2017-01-13 14:20

Od 16 stycznia w sieci sklepów Biedronka ponownie dostępny będzie pierwszy pancerny telefon komórkowy Hammer z oferty polskiego producenta – firmy myPhone. Jego cena to 159,00 zł.

myPhone Hammer

Hammer to telefon z kolorowym, wytrzymałym i 2-calowym wyświetlaczem. Jego głównym wyznacznikiem jest wzmocniona obudowa, wykonana z tworzyw sztucznych, o podwyższonej odporności na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Bateria litowo-jonowa o pojemności 1700 mAh zapewni długi czas działania urządzenia na jednym ładowaniu. Telefon jest wodoodporny i pyłoszczelny, co potwierdza certyfikat IP67. Wśród jego dodatkowych funkcji należy wymienić: czytnik kart microSD do 32 GB, aparat VGA, obsługę słuchawek Bluetooth, radio FM, odtwarzacz audio oraz latarkę. Hammer oferuje także możliwość korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie, dzięki opcji Dual SIM.

Produkt posiada pozytywną opinię jednostki certyfikującej DEKRA, która sprawdziła go pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi i wytrzymałości. W sieci sklepów Biedronka Hammer pojawi od 16 stycznia, gdzie dostępny będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czarno-pomarańczowej, w cenie 159,00 zł.

Źródło: Hammer

Wojtek Konopa, wyświetlono 2226 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum