Blog BazaTelefonów.pl
 

MICOR A100 - opaska na rękę z wbudowanym rejestratorem EKG

Gadżety 2017-01-16 16:04

W ofercie Veracomp dostępne jest rozwiązanie telemedyczne z zakresu diagnostyki kardiologicznej - opaska na rękę MiCor A100 producenta tabletów medycznych MioCARE. Zestaw składa się z opaski A100 z wbudowanym rejestratorem EKG oraz mobilnej aplikacji MiCor i pozwala na monitorowanie pracy serca z dokładnością, jaką osiągają urządzenia medyczne.

MiCor A100W przeciwieństwie do tradycyjnego Holtera z zestawem elektrod pomiarowych, z rozwiązania MiCor użytkownik może korzystać w dowolnym miejscu i czasie - w trakcie wykonywania codziennych aktywności, takich jak uprawianie sportu czy prowadzenie samochodu, a także podczas snu. W celu sprawdzenia pracy serca, wystarczy przez 30 sekund przytrzymać przycisk umieszczony na opasce, a badanie echokardiograficzne zostanie zapisane w pamięci wewnętrznej urządzenia.

Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, aplikacja MiCor, którą można zainstalować na dowolnym urządzeniu z systemem Android lub iOS, umożliwi import danych z opaski. Następnie echokardiogram można wyświetlić na ekranie smartfona lub tabletu, wydrukować lub przesłać e-mailem do lekarza. Dzięki bardzo dokładnemu sensorowi EKG, lekarz może zaobserwować zaburzenia rytmu serca, w tym migotanie przedsionków.

Opaska A100 jest wodoodporna, łatwa w obsłudze i nosi się ją wygodnie. Dodatkowo pozwala na śledzenie codziennych aktywności, liczbę przebytych kroków, spalonych kalorii czy długość snu. Rozwiązanie jest dedykowane wszystkim aktywnym osobom, które chcą na bieżąco monitorować pracę swojego serca.

Opaska MiCor A100 jest już dostępna w Veracomp.

Źródło: Veracomp

Wojtek Konopa, wyświetlono 1721 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum