Blog BazaTelefonów.pl
 

Digital Virgo oferuje Direct Billing w Play

Inne, Operatorzy 2017-01-17 14:09

Od grudnia 2016 roku abonenci sieci mogą realizować płatności Direct Billingu za pomocą platformy Justpay.pl. Tym samym usługa Digital Virgo dostępna jest u wszystkich głównych operatorów komórkowych na terenie Polski.

Play udostępnił Direct Billing dla swoich klientów. Digital Virgo, jako wiodący dostawca mobilnych usług dodanych, pierwszy uruchomił serwisy wykorzystujące transakcje Direct Billing dla klientów Play. W grudniu 2016 użytkownicy sieci po raz pierwszy mogli korzystać z usługi w ramach Justpay.pl. Platforma należy do Digital Virgo. Dzięki uruchomieniu nowych metod transakcji za dobra cyfrowe w Play, usługi Digital Virgo dostępne są dla klientów 4 największych sieci komórkowych w Polsce. Dla naszej firmy i platformy Justpay.pl to kolejny krok w rozwoju, a dla abonentów sieci, nowa usługa, ułatwiająca dokonywanie transakcji za produkty i usługi cyfrowe dostępne w Internecie – komentuje Marcin Łaciak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Digital Virgo S.A.

Direct Billing – innowacyjnie proste transakcje
Direct Billing to innowacyjna metoda finalizowania transakcji w Internecie. Może stanowić alternatywę dla tradycyjnych przelewów, czy kart płatniczych i kredytowych w zakresie digital goods. Zakupy z użyciem Direct Billingu obciążają konto posiadacza rachunku u jego u operatora — może to być rachunek lub saldo doładowania. Transakcje mogą być stosowane jednorazowo lub wielokrotnie. Taka metoda finalizacji transakcji, nie wymaga podawania danych płatniczych, a co się z tym wiąże, jest znacznie bezpieczniejsza dla klienta niż inne metody. Płatności   obciążeniem rachunku u operatora są powszechnie dostępna we wszystkich sieciach komórkowych. Digital Virgo jest w Polsce pierwszą firmą, która udostępniła wraz z operatorami komórkowymi tego typu transakcje dla szerokiego rynku, oferująca usługę Justpay. „Dzięki usłudze Direct Billing klienci nie muszą logować się na  stronę banku, podawać haseł czy wprowadzać innych danych, wystarczy tylko potwierdzenie transakcji za pośrednictwem telefonu. Jest to przyjazny i szybki sposób realizacji transakcji dla Użytkownika.” – opisuje usługę Marcin Łaciak. 

Źródło: Digital Virgo
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 1960 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum