Blog BazaTelefonów.pl
 

Najdroższy myPhone Hammer w historii

Telefony 2017-01-27 14:08

W niedzielę 22 stycznia zakupiony został najdroższy smartfon Hammer w historii, a jego cena wyniosła 3550 zł. Stało się to za sprawą Michała Patera z kanału YT „Autostopem na koniec świata”, dzięki któremu Hammer AXE LTE również zagrał dla WOŚP.

Hammer AXE LTE towarzyszył Michałowi podczas ostatniej wyprawy na Tunguskę, z której pierwszą relację na jego kanale będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę. O tym, że nie jest to zwykły smartfon, Michał przekonał się na własnej skórze, biorąc go ze sobą w głąb Rosji:

– Nazwa adekwatna do zastosowań. Bałbym się nim dostać w głowę – przekonuje Pater.

Po powrocie youtuber postanowił przekazać go na licytację WOŚP, a firma myPhone zdecydowała się udzielić dodatkowej, 3-letniej gwarancji na ten model. Licytacja odbyła się 22 stycznia o godzinie 16.00. Całą transmisję  przeprowadzono na fanpage'u „Autostopem na koniec świata”, gdzie oglądało ją ponad 50 tys. osób. Ostateczna suma, za którą wylicytowano Hammera AXE LTE, wyniosła 3550 zł. Uzyskana kwota w całości zostanie przekazana na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i pomoże sfinansować zakup kolejnego sprzętu medycznego.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 1954 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum