Blog BazaTelefonów.pl
 

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

Gadżety 2017-01-30 10:32

Słuchawki sportowe z pulsometrem JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate to doskonały wybór dla tych, którzy chcą trenować jak najintensywniej, z zachowaniem pełnej kontroli i ostrożności. Słuchawki zapewniają ulubioną, energetyczną muzykę i śledzenie tętna podczas treningu wytrzymałościowego, a wszystko to zamknięte w słuchawce dokanałowej. Dzięki Under Armour Record, czyli panelowi nawigacyjnemu sprawności fizycznej, można wyświetlać analizy podczas treningu i śledzić swoją wydajność w jego trakcie.

JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate

Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można, po jego dotknięciu, na żądanie usłyszeć aktualizacje pulsu. To rozwiązanie idealne do biegania, jeżdżenia na rowerze, wioślarstwa i wszelkich treningów typu kardio. Słuchawki posiadają legendarny dźwięk sygnowany przez markę JBL z technologią Pure Bass i zapewniają inspirację i motywację do ukończenia treningu. Są też odporne na pot - posiadają klasę wodoszczelności IPX5 oraz zaawansowaną powłokę w technologii nano.

Wbudowany pulsometr to wygodna, komfortowa technologia słuchawek dokanałowych rozwijana przez ekspertów i testowana przez sportowców. Dzięki czujnikowi dotykowemu na prawej słuchawce można otrzymywać aktualizacje pulsu na żądanie i zoptymalizować swój trening wytrzymałościowy, aby osiągać założone cele.
Technologia TwistLock to znak firmowy, a także zastrzeżona, dopasowana konstrukcja dla sportowców w jednym. Użytkownik cieszy się najwygodniejszym dopasowaniem słuchawki do swojego ucha. Wystarczy ją włożyć do ucha i przekręcić by zablokować, a to daje gwarancję niewypadania oraz komfort użytkowania. W zestawie znajdują się nakładki w rozmiarze 5, 6, 7 i 8. Ponadto słuchawki cechują się wyjątkową wytrzymałością. Stworzone są ze specjalnych wytrzymałych materiałów i testowane przez sportowców. Te słuchawki zostały skonstruowane, aby wytrzymać nawet najintensywniejszy trening.

Słuchawki synchronizują się też z opaską UA Band. Wystarczy rozpocząć trening z opaską UA Band, a aktualizacja pulsu widoczna jest na nadgarstku.

Wydajna bateria pozwala słuchawkom działać przez równowartość tygodnia treningów, przy sesjach trwających łącznie do pięciu godzin.

Mikrofon z trzema przyciskami umożliwia sterowanie głośnością, zmienianie utworów i odbieranie połączeń telefonicznych, bez odrywania się od treningu. Wbudowany pilot współpracuje z urządzeniami z systemem iOS i Android. W zestawie ze słuchawkami użytkownik dostaje darmową 12-miesięczną subskrypcję premium aplikacji MapMyRun.
 

 • JBL Under Armour Sport Wireless Heart Rate
 • Głośniki: Dynamiczne głośniki JBL 5,8 mm
 • Maksymalna głośność: 111 dB (maksymalne ciśnienie akustyczne)
 • Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 22 kHz
 • Wersja Bluetooth i profile: 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.6, HFP v1.6, HSP v1.2
 • Zasilanie i zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz - 2,48 GHz, < 4 dBm
 • Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4, DQPSK, 8-DPSK
 • Akumulator: akumulator litowo-jonowy (3,7 V 2 x 50 mAh)
 • Czas pracy na akumulatorze: do 5 godzin z włączonym odtwarzaniem audio i pulsometrem
 • Czas ładowania baterii: mniej niż 2 godziny
 • Sterowanie: trójprzyciskowy pilot, czujnik dotykowy na prawej słuchawce
 • Złącza: micro-USB
 • W zestawie: zasuwany pokrowiec, kabel zasilający, końcówki w rozmiarze 5, 6, 7 i 8, voucher na członkostwo premium MapMyRun
 • Cena detaliczna: 869 zł

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 1650 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum