Blog BazaTelefonów.pl
 

Stay calm and register your number, czyli T-Mobile’owy zestaw ratunkowy dla zapominalskich

Operatorzy 2017-02-01 14:10

Czwartek to jak wiadomo mały piątek. Początek lutego, środek karnawału. Szykujesz się do weekendu, organizujesz grę na mieście, kino, szybki wypad ze znajomymi. Budzisz się rano i Messenger nie działa? A to pech. Trzeba skorzystać z SMS. Też nie działa? Może chociaż telefon? Nic z tego. Gdzie jest telefon do biura obsługi klienta! A przecież doładowałem wczoraj konto...

Scenariusz jak z koszmaru, ale wcale nie taki nieprawdopodobny, zwłaszcza dla gapowiczów, którzy nie zdążyli zarejestrować numeru na kartę przed 2 lutego 2017! Takiego czwartkowego poniedziałku oczywiście nikomu nie życzymy. Sami zwariowalibyśmy bez możliwości wysłania wiadomości czy przejrzenia Twittera z samego rana. Dlatego śpieszymy z pomocą i podajemy krótki przewodnik w kilku krokach, jak nie dopuścić do tragicznej sytuacji i co jeśli jednak już się wydarzy.

  1. Weź dowód osobisty (lub paszport), przypomnij sobie numer własnego telefonu i sprawdź numer karty SIM – wysyłając bezpłatny kod *100# ze swojego telefonu i zatwierdzając klawiszem połączenia (znajdziesz go również na samej karcie). Ten kod będzie działał nawet jeśli usługi zostaną zawieszone.
  2. Udaj się do jednego z punktów, gdzie łatwo i szybko zarejestrujesz numer w T-Mobile: do naszego sklepu, na pocztę (albo u listonosza), do kiosku RUCH-u, saloniku prasowego Inmedio, Relay, 1 minute i Kolportera, na stację paliw Statoil, BP, Shell. Bliżej do sklepu? Skocz do Auchan, Żabki, Freshmarketu albo komisu Teletorium.
    Nie chcesz wychodzić z domu? Dokonaj rejestracji za pomocą aplikacji bankowej Millennium lub ING Bank Śląski.
  3. Profit! Ciesz się wszystkimi możliwościami swojego telefonu, dzwoń i umawiaj się na weekend, a dodatkowo korzystaj z bonusów, jakie od nas dostaniesz: 10 GB co miesiąc nawet przez rok, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci krajowych na 30 dni, podwójne doładowania i darmowe rozmowy i SMS-y w T-Mobile. Plus, jeśli zgodzisz się dostawać od nas miłe wiadomości o fajnych ofertach – roczna ważność konta.

Co jeszcze musisz wiedzieć:

  • niezarejestrowane konto będzie ważne zgodnie z terminem wynikającym z doładowań
  • NIE stracisz zgromadzonych środków w okresie ważności konta
  • zawieszenie usług NIE powoduje zmiany w promocyjnych usługach i jednostkach (np. Super złotówkach wynikających z podwójnego doładowania)
  • w okresie w którym Twój numer będzie zablokowany nie będą pobierane opłaty cykliczne (np. za pakiety)

Z ZABLOKOWANEGO NUMERU BĘDZIESZ MÓGŁ POŁĄCZYĆ SIĘ ZE SPECJALNĄ, BEZPŁATNĄ INFOLINIĄ (606 606 606).

Dodzwonisz się też pod numer alarmowy 112.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 1742 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum