Blog BazaTelefonów.pl
 

SMSAPI otwiera szeroko bramę miłości

Inne 2017-02-10 13:29

Żeby ułatwić wyznanie miłości  nieśmiałym, platforma SMSAPI uruchomiła darmową bramkę SMS pod adresem walentynki.smsapi.pl. Firma gwarantuje nadawcom anonimowość. Wiadomość może zawierać 140 znaków oraz jedną z kilku walentynkowych grafik lub piosenek o miłości. Wystarczy podać numer nadawcy i określić, o jakiej porze w dniu zakochanych SMS ma dotrzeć. Wiadomości można podpisać, ale nie ma takiej konieczności – nadawcą SMS-a z każdym razem będzie Walentynka.

- Wyznanie miłości wciąż pozostaje zadaniem niełatwym. Stąd nasza bramka, którą otwieramy dla każdego, kto chce przekazać bliskiej osobie dobrą wiadomość. Gwarantujemy anonimowość i dostarczenie wiadomości na czas – tłumaczy Andrzej Ogonowski, Brand & PR Director w SMSAPI.

Przez bramkę przejdą tylko pozytywne treści, przed wulgaryzmami chroni bowiem specjalny filtr. Strona walentynki.smsapi.pl już działa, SMS z miłosnym wyznaniem można zaplanować już teraz.

Na co dzień platforma SMSAPI służy do wysyłania masowych SMS-ów, MMS-ów i VMS-ów przez firmy i urzędy. Z okazji tego szczególnego dnia postanowiła otworzyć się na wszystkich, którzy chcą się podzielić swoją miłością. Podawane numery adresatów nie będą gromadzone przez firmę, która oferuje usługę.
 
Źródło: SMSAPI

Wojtek Konopa, wyświetlono 1578 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum