Blog BazaTelefonów.pl
 

iF Design Award dla produktów Huawei z linii Small Cell

Gadżety, Technologie 2017-02-15 20:55

Najnowsze produkty Huawei z linii Small Cell – LampSite 3.0 oraz AtomCell BTS3912E – zostały wyróżnione nagrodą iF Design Awards podczas tegorocznego iF International Design Forum. Jury konkursu doceniło oba urządzenia m.in. za ich piękno oraz prostotę wzornictwa przemysłowego.

Huawei AtomCell BTS3912E

– Niezwykle cieszy nas otrzymane wyróżnienie, tym bardziej, że dotyczy ono designu urządzeń z naszej linii produktów Small Cell – mówi Ritchie Peng, prezes Huawei dla linii produktów Small Cell. – W naszej codziennej pracy wierzymy, że poza najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi, które wspomagają klientów Huawei w rozwoju ich usług liczy się także doskonałe wzornictwo, które pozwala im na łatwiejsze i lepsze wkomponowanie się w przestrzeń architektoniczną i środowisko miejskie– podkreśla Ritchie Peng.

LampSite 3.0 to najnowsza generacja rozwiązań zapewniających dostęp do komunikacji mobilnej w budynkach. Inspiracją do stworzenia wzornictwa nowego urządzenia z serii Small Cell była „poranna rosa”. Uzyskany w ten sposób kształt i struktura pozwala na jeszcze łatwiejsze wkomponowanie go w przestrzeń budynku. Co ważne, wykorzystana technologia w LampSite 3.0 wspiera wiele częstotliwości, uwzględniając współdzielenie instalacji Lampsite 3.0 przez kilku operatorów, zaś użytkownikowi umożliwia dostęp do sieci bezprzewodowej o prędkości ponad 1Gbps.

Huawei LampSite 3.0

Drugi z nagrodzonych produktów – AtomCell BTS3912E – prezentuje równowagę między wysoką wydajnością i estetyką. Cylindryczny kształt urządzenia umożliwia jego swobodny montaż na różnych powierzchniach w przestrzeni miejskiej, między innymi na ulicznych lampach oświetleniowych. Natomiast użyta technologia m.in. polepsza zasięg, jak i pojemność hotspotów oraz gwarantuje wysoką skalowalność, poprawiająca funkcjonalność sieci. Dzięki czemu można ją dostosować do różnego przeznaczenia biznesowego oraz ukształtowania obszaru, który ma pokryć. Oba urządzenia będzie można zobaczyć na stoiskach Huawei podczas tegorocznych targów mobile World Congress w Barcelonie, które odbywają się w dniach 27 luty – 2 marca br.

iF Design Awards jest jedną z najbardziej znanych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa, stąd m.in. jej potoczne określenie "Oskar designu”. Od 1953 roku uznawana jest wyznacznik globalnych trendów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Jej laureatów wybiera jury złożone z 60 znanych ekspertów z ponad 20 krajów na całym świecie wg rygorystycznych procedur, które mają pomóc w wybraniu najbardziej doskonałych i innowacyjnych projektów i produktów.

źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 1678 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum