Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone odznaczona nagrodą European Android Award

Inne 2017-03-08 17:34

W dniu 1 marca 2017 r. podczas Mobile Word Congress w Barcelonie polska firma myPhone otrzymała nagrodę Europejskiego Partnera Android - European Android Award.

Mobile World Congress to największe w Europie targi technologii telekomunikacyjnych. Impreza, co roku zgromadzi szereg wystawców z całego świata, i stanowi swoistą mekkę dla fanów nowoczesnych technologii i innowacyjnych urządzeń.

Odznaczenie European Android Award przyznaje firma Google tym firmom, które w szczególności dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy i ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu własnych produktów. myPhone to jeden z ośmiu europejskich producentów, którzy zostali uhonorowani tym wyróżnieniem.

Nagroda ta, jest potwierdzeniem słuszności drogi jaką od dłuższego czasu podąża myPhone. Pierwszy telefon działający pod kontrolą systemu Android wrocławska spółka wypuściła na rynek w 2010 roku. Od tego czasu konsekwentnie pracowała nad jakością instalowanych w urządzeniach systemów, wierząc, że niezależnie od zasobności portfela każdy użytkownik zasługuje na dostęp do naj najlepszych rozwiązań technologicznych.

Od zeszłego roku myPhone podpisał z Google porozumienie MADA (Mobile Application Distribution Agreement), które w dużym stopniu reguluje jakość systemu instalowanego na urządzeniach danej firmy. W związku z tym wszelkie urządzania wypuszczane obecnie na rynek przez firmę myPhone posiadają certyfikację Google Mobile Services (GMS) gwarantującą użytkownikom legalny dostęp do najistotniejszych funkcjonalności takich jak sklep Google Play, mapy, Gmail, YouTube i wiele innych.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 1894 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum