Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe Niewyczerpalne Pakiety w a2mobile

Operatorzy 2017-03-27 15:13

a2mobile, marka pod którą Aero2 oferuje usługi komórkowe, odświeża swoje portfolio usług i wprowadza promocję „Niewyczerpalne Pakiety”. Promocja kierowana jest do osób szukających atrakcyjnych cenowo, innowacyjnych ofert na kartę i uzupełnia aktualną ofertę Pakietów 3w1 o nowe Niewyczerpalne Pakiety w atrakcyjnych cenach. Użytkownicy a2mobile już teraz mogą dowolnie skomponować ofertę łącząc Niewyczerpalne Pakiety, bądź nabywać je pojedynczo. Za Niewyczerpalne Wszystko, a więc niewyczerpalne minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, niewyczerpalne SMSy i MMSy oraz niewyczerpalny Internet, w nowej promocji użytkownicy a2mobile zapłacą jedynie 19,90 za pakiet ważny 31 dni.

Bazę nowej oferty stanowią trzy Niewyczerpalne Pakiety:

  • Niewyczerpalne Rozmowy to nielimitowana liczba minut do wykorzystania na połączenia z krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi
  • Niewyczerpalne Wiadomości zawiera nielimitowaną liczbę SMSów i MMSów do krajowych sieci komórkowych
  • Niewyczerpalny Internet umożliwia transmisję danych bez limitu ilości transferowanych danych, z lejkami ograniczającymi prędkość transmisji danych, których aktywacja uzależniona jest od osiągniętego w okresie ważności pakietu poziomu zużycia danych.
  • Brak ograniczenia maksymalnej prędkości transmisji danych dla transferu od 0 do 5GB w ramach aktywowanego pakietu.
  • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 3Mbps dla łącznego transferu od 5 do 10GB w ramach aktywowanego pakietu.
  • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 1Mbps dla łącznego transferu od 10 do 15GB w ramach aktywowanego pakietu.
  • Ograniczenie maksymalnej prędkości transmisji danych do 512kbps dla łącznego transferu przekraczającego 15GB w ramach aktywowanego pakietu.

W dowolnym momencie użytkownik może odnowić limity transferu danych i związane z nimi ograniczenia prędkości. Taka usługa jest każdorazowo płatna 5zł i aktywowana kodem USSD. Odnowienie limitów transferu i prędkości nie wydłuża okresu ważności pakietu Niewyczerpalny Internet.

Nowe, promocyjne Niewyczerpalne Pakiety, ważne 31 dni, oferowane są w cenach:

  • 9,90zł za dowolny jeden Niewyczerpalny Pakiet,
  • 15,90zł za połączenie dowolnych dwóch Niewyczerpalnych Pakietów,
  • 19,90zł za połączenie trzech Niewyczerpalnych Pakietów, a więc Rozmów, Wiadomości i Internetu.

W ramach promocji ceny usług podstawowych poza pakietami zostały obniżone do: 10 gr za 1 minutę połączenia do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, 10gr za wysłanie 1 SMSa albo MMSa oraz 10zł za przetransferowanie 1GB danych.

Jedynym pakietem dodatkowym w ofercie Niewyczerpalne Pakiety jest Pakiet Społecznościowy, który zapewnia dostęp do mobilnych aplikacji Katz (komunikator internetowy), Facebook, Messenger i Frifon. Promocyjny Pakiet Społecznościowy oferowany jest w cenie 5 zł. Użytkownicy posiadający aktywny Niewyczerpalny Pakiet za 9,90 zł, 15,90 zł lub 19,90 zł otrzymują jednocześnie funkcjonalność Pakietu Społecznościowego nieodpłatnie.

Zakup startera a2mobile odbywa się za pośrednictwem strony internetowej a2mobile.pl a dostarczany jest on przez kuriera, który dokonuje weryfikacji danych użytych przy rejestracji numeru. Cena startera to 10zł, zawiera on 10zł do wykorzystania na usługi. Dostawa kurierem jest bezpłatna.

Z oferty Niewyczerpalne Pakiety mogą skorzystać wszyscy użytkownicy a2mobile. Dotychczasowe usługi zostają poszerzone o obsługę MMSów.

Użytkownicy a2mobile mogą doładować swoje konto za pośrednictwem strony doladowania.a2mobile.pl, doładowaniami a2mobile dostępnymi w sklepach Żabka i Freshmarket oraz doładowaniami sieci Plus dostępnymi w kioskach, sieciach handlowych, bankomatach i na stacjach benzynowych.

Oferta jest wprowadzana jako promocja i jest ważna do odwołania.

Nowa oferta wspierana będzie przez emisję spotów reklamowych w telewizji.

Źródło: a2mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2059 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum