Blog BazaTelefonów.pl
 

JBL w Księdze Rekordów Guinessa

Ciekawostki, Inne 2017-04-27 11:53

To już oficjalnie potwierdzone – JBL znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Wczoraj (wtorek, 25 kwietnia) podjęta została zakończona sukcesem próba pobicia Rekordu Guinnessa. Udało się – 1000 głośników JBL Flip 4 zagrało symultanicznie, a źródłem dźwięku było 1 urządzenie przenośne.

Od wczoraj (wtorek, 25 kwietnia) JBL jest oficjalnie posiadaczem tytułu GUINNESS WORLD RECORDS. Właśnie we wtorek, 25 kwietnia, w Londynie (Village Underground, Londyn, EC2A 3PQ) 1000 głośników JBL Flip 4 zagrało symultanicznie ze źródła, którym było jedno urządzenie przenośne. Tym samym JBL pobił wcześniejszy rekord ustanowiony w 2016 roku przez Ultimate Ears (symultanicznie zagrało wówczas jedynie 208 głośników). Świadkami wydarzenia byli zaproszeni goście, wśród nich dziennikarze, blogerzy, floggerzy oraz holenderscy DJ-e Sunnery James i Ryan Marciano.

Głośniki zostały ułożone na specjalnie przygotowanych ściankach, dzięki czemu wykreowane zostało brzmienie 360 stopni. Pośród innych atrakcji wieczoru znalazły się różnego rodzaju performanse, a także ścianka sław, na której pojawili się wszyscy aktualni ambasadorowie marki (wśród nich Demi Lovato, DNCE, Tinie Tempah czy Quincy Jones). Wydarzenie było na żywo strumieniowane na Facebooku. Film dostępny jest tutaj: https://www.facebook.com/JBLUnitedKingdom/videos/753256948167061/.

Inicjatywa pokazuje jak bardzo JBL jest marką aktywną, żywą i stale rosnącą w siłę. Marką, która stawia na innowacje i kocha imprezy.

Dzisiaj to już pewne i potwierdzone w Księdze Rekordów Guinnessa – JBL JEST NIESAMOWITY! Można jednak zaryzykować twierdzenie, że większość ludzi znających markę, nieoficjalnie wiedziała o tym już od dekad.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 1556 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum