Blog BazaTelefonów.pl
 

Telefon konferencyjny Konftel 300IPx oraz aplikacja Konftel Unite – sztuka tkwi w prostocie

Telefony 2017-04-27 12:57

Konftel 300IPx oraz aplikacja Konftel Unite sprawią, że zarządzanie telekonferencjami stanie się proste i dostępne dla każdego użytkownika. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy jedno kliknięcie.

Od teraz całkowita obsługa aparatu konferencyjnego może się odbywać z poziomu aplikacji Konftel Unite zainstalowanej na własnym smartfonie lub tablecie. Jest to naturalne i intuicyjne. Zarządzanie spotkaniami, wybieranie kontaktów lub grup z książki telefonicznej oraz dołączanie do telekonferencji zapisanych w kalendarzu poczty elektronicznej nie może już być łatwiejsze. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na smartfonie, by Konftel 300IPx nawiązał połączenie i sam wprowadził potrzebne numery i kody.

Nowy telefon konferencyjny Konftel 300IPx, oparty na protokole IP, wyposażono w NFC do szybkiego parowania z telefonem. Oprócz obsługi konferencji za jednym dotknięciem z poziomu smartfona, Konftel 300IPx posiada wszystko, co niezbędne, do prowadzenia wysokiej jakości owocnych spotkań na odległość. Dzięki możliwości podłączenia nagłośnienia, bezprzewodowej słuchawki i dodatkowych mikrofonów urządzenie nadaje się do pomieszczeń każdego rozmiaru, w tym do dużych sal konferencyjnych. Konftel 300IPx posiada wbudowany 5-stronny mostek konferencyjny oraz opatentowaną technologię OmniSound®, która zapewnia wysoki standard czystego dźwięku HD podczas spotkań.

Konftel 300IPx można podłączyć do komputera przez port USB i prowadzić spotkania przez aplikacje UC, jak np. Cisco Jabber, Avaya oraz Skype for Business. Aparat jest łatwy do skonfigurowania i aktualizowania za pośrednictwem Internetu. Telefon konferencyjny Konftel 300IPx posiada dwuletnią gwarancję i będzie dostępny w ofercie wyłącznego dystrybutora rozwiązań Konftel w Polsce, KONTEL www.kontel.pl, już maju 2017. Więcej informacji na http://www.konftel.pl/konftel-300ipx.html

Źródło: Konftel

Wojtek Konopa, wyświetlono 1622 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum