Blog BazaTelefonów.pl
 

Minimalistyczna forma, bogactwo możliwości

Gadżety 2017-05-29 08:26

Muzyka, rozmowy telefoniczne, wygodny, dotykowy panel kontrolny, technologia Bluetooth, brak kabla, a to wszystko zamknięte w minimalistycznej formie słuchawek Ultra Slim Bluetooth, jednej z propozycji firmy Maxell. Słuchawki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych (czarne, białe, niebieskie, różowe), więc model dla siebie odnajdą zarówno fani prostych, standardowych form, jak i ci preferujący odrobinę szaleństwa w dodatkach.

Słuchawki Ultra Slim Bluetooth zostały tak zaprojektowane, aby przy nieskomplikowanym wyglądzie oraz niewielkiej wadze zapewnić pełną gamę doznań muzycznych. Dzięki 32 mm głośnikom, zabezpieczonym miękkimi poduszeczkami użytkownicy mogą liczyć na najwyższy komfort korzystania ze sprzętu.

Ultra Slim Bluetooth od Maxella pozwalają na słuchanie muzyki bezprzewodowo. Wbudowany w słuchawki mikrofon oraz dotykowy panel kontrolny sprawia, że urządzenie jest w pełni kompatybilne ze smartfonem - zarówno w trakcie słuchania muzyki (przy odtwarzaniu i zmienianiu utworów), jak i podczas rozmów telefonicznych.

Cechy:
Ultra-cienkie słuchawki Bluetooth
Bezprzewodowe słuchanie muzyki
Wbudowany mikrofon
Dotykowy panel kontrolny
8-10 godzin pracy na baterii

Źródło: Maxell

Wojtek Konopa, wyświetlono 1318 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum