Blog BazaTelefonów.pl
 

Misja stratosfera – Samsung Galaxy S8 poleci w kosmos

Ciekawostki 2017-06-12 16:04

Najnowszego flagowca Samsunga – Galaxy S8 oraz atrakcyjne vouchery można wygrać w najnowszym konkursie zorganizowanym przez salony Samsung Brand Store. Zabawa związana jest z misją Samsunga, który już 15 czerwca wyśle w stronę kosmosu kapsułę ze swoim najnowszym flagowcem na pokładzie.

Start misji zaplanowano na 15 czerwca, na godzinę 12:00, z terenu gliwickiego aeroklubu. Jej cel to stratosfera. Niesiona przez balon, specjalna konstrukcja z Samsungiem Galaxy S8 oraz kamerą sferyczną Gear 360, po około dwóch godzinach lotu osiągnie pułap 30 km, po czym zacznie opadać.

By wziąć udział w konkursie należy wytypować najbardziej prawdopodobne współrzędne lądowania kapsuły i podać je na stronie www.uwolnijintuicje.samsung.pl. Nagrodą główną w konkursie będzie Samsung Galaxy S8 wraz ze stacją dokującą DeX. Drugie i trzecie miejsce nagrodzone zostaną odpowiednio: voucherem o wartości 1000 PLN i 500 PLN, do zrealizowania w salonach Samsung Brand Store. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 czerwca 2017 r. o godz. 13.00, czyli godzinę po starcie kapsuły.

Partnerem technologicznym przedsięwzięcia jest działająca przy śląskiej Akademii Górniczo-Hutniczej AGH Space Systems. Na pokładzie konstrukcji umieszczone zostaną dwa urządzenia Samsung – Galaxy S8 oraz Gear 360, których zadaniem będzie rejestrowanie przebiegu misji.

Rejestracja oraz regulamin dostępne są na stronie www.uwolnijintuicje.samsung.pl

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 1567 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum