Blog BazaTelefonów.pl
 

Maxell Triple USB Car Charger

Gadżety 2017-06-30 14:59

Gadżety ułatwiające życie, zwłaszcza podczas spontanicznych wyjazdów, do których nie przygotowuje się z wyprzedzeniem, w wakacje docenia się szczególnie mocno.

Maxell Triple USB Car Charger

Spontaniczny wyjazd na weekend w góry, nad morze albo nad jezioro – to scenariusz, który bardzo często realizuje się podczas wakacji, szczególnie jeśli pogoda sprzyja. Często dopiero w samochodzie okazuje się, że bateria w telefonach, po całym dniu rozmów rozładowuje się. Właśnie w takich sytuacjach najlepiej sprawdza się Maxell’s Triple USB Car Charger – samochodowa ładowarka, do której przypiąć można aż trzy urządzenia jednocześnie. Podłączana do gniazda zapalniczki ładowarka od Maxella to rozwiązanie dla wszystkich spędzających dużo czasu w podróżach – tych zawodowych, podczas których często korzysta się z telefonu i tabletu oraz rodzinnych, w czasie których ładowania baterii potrzebują sprzęty kilku osób równocześnie.

Maxell Triple USB Car Charger

Funkcja ładowania (2x 1A & 1 x 2.1 A) nawet trzech urządzeń jednocześnie sprawia, że ładowarka Maxell Triple USB jest naprawdę praktyczna. Kompaktowy design oraz niewielka waga przekłada się na wygodę użytkowania sprzętu. Dzięki temu gadżetowi można spokojnie cieszyć się podróżą, nie martwiąc się o baterie smartfonów, często pełniących w trakcie wycieczek samochodowych funkcję GPS oraz odtwarzaczy ulubionej muzyki.

Źródło: Maxell

Wojtek Konopa, wyświetlono 1627 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum