Blog BazaTelefonów.pl
 

IFA 2017

Inne 2017-08-28 11:03

Co roku, tym razem będzie to tydzień od 1 do 6 września 2017, do Berlina zjeżdżają się wszyscy miłośnicy nowych technologii. Wszystko za sprawą Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Użytkowej (Internationale Funkausstellung, w skrócie IFA 2017).

 

IFA 2017 to prawdziwe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych tematyką nowych technologii. Również koncern Harman, jak co roku, przygotowuje własne stoisko z nowościami w dziedzinie audio. Dostępne ono będzie przez cały czas trwania targów przy wieży radiowej.

Wśród nowości i zapowiedzi nowych produktów zaprezentowane zostaną między innymi te, które znalazły się w gronie zwycięzców tegorocznych nagród EISA 2017-2018. Są to: głośnik przenośny JBL Boombox oraz słuchawki bezprzewodowe JBL Everest Elite V750.

IFA to najbardziej prestiżowa, targowo-wystawiennicza impreza elektroniki użytkowej w Europie, jej początki sięgają 1924 roku. Do rozpoczęcia II wojny światowej odbywała się co roku, po wojnie, w 1950 roku, jej organizacja została wznowiona, a częstotliwość się zmieniała. Przez wiele lat wystawę organizowano co 2 lata, jednak od 2005 roku wrócono do korzeni i IFA co roku gromadzi tłumy zwiedzających. Tematyka wystawy obejmuje pełny przegląd rynku RTV, AGD i IT: telewizory, odtwarzacze Blu-Ray, kino domowe, monitory, sprzęt audio, profesjonalne urządzenia dla stacji radiowych i telewizyjnych, tablety, smartfony, fotografię cyfrową, telekomunikację, kable, anteny, urządzenia nadawcze i odbiorcze, systemy komputerowe i oprogramowanie do aplikacji multimedialnych, rozrywkę i media informacyjne, gry, wirtualną rzeczywistość, elektroniczne czytniki książek, duży i mały sprzęt AGD, elektryczne systemy ogrzewania.

W zeszłym roku IFA 2016 zgromadziła 1823 wystawców, a obejrzało ją ponad 238 tys. osób. Ponadto na wystawie pojawiło się 2800 dziennikarzy z 70 państw, którzy relacjonowali wydarzenie. Liczby te obrazują jak wielką renomą i zainteresowaniem cieszy się berlińska wystawa.

Targi IFA czynne są w dniach od 1 do 6 września w godzinach 10-18. Adres: Messe Berlin, Messedamm 22, D-14055 Berlin.

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 2439 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum