Blog BazaTelefonów.pl
 

Pierwszy na rynku Duet Na Kartę!

Operatorzy 2017-09-01 12:27

Już 4 września dostępny będzie pierwszy na polskim rynku Duet Na Kartę! To nowe rozwiązanie dla użytkowników usług prepaid, którzy mogą bez zobowiązań łączyć się w pary i korzystać z rabatów z tego tytułu.

Nowa oferta Plusa to pierwszy Duet na Kartę bez zobowiązań i kompleksowa oferta za 25 zł za osobę. Mogą z niej skorzystać użytkownicy ofert JA+ Na Kartę oraz JA+ Internet Na Kartę W ramach promocji otrzymują NA ZAWSZE:

 • rabat 4 zł za pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę,
 • rabat 5 zł za pakiet 30 GB na 30 dni w JA+ Internet Na Kartę,
  wystarczy tylko utrzymywać ważność konta i promocji.

Pakiet kompleksowy JA+ Na Kartę to rozmowy oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu, dostęp do Facebooka z wyzerowanym transferem danych, możliwość korzystania z IPLA Sport lub IPLA Filmy i Seriale na 30 dni za darmo, pakiet internetowy 6 GB i rok ważności konta za 0 zł. Natomiast według „Badania Internetu LTE PLUS 2017" przeprowadzonego przez Streetcom aż 90% testujących uważa, że Internet LTE Plus jest super do korzystania z portali społecznościowych, słuchania muzyki, oglądania wideo, grania w sieci i poleciłoby go znajomemu lub rodzinie.
 
Zasady aktywacji promocji Duety w Plus na Kartę:

 • Pierwszy numer może być zarówno numerem dotychczasowego użytkownika, jak i całkowicie nowym. Numer drugi zawsze musi być nowym, funkcjonującym w sieci nie dłużej niż 15 dni. Oba numery muszą mieć aktywne konto.
 • Na obu kartach klienci otrzymują możliwość włączenia pakietu za 25 zł, bowiem do standardowej ceny pakietu przyznawany jest rabat.
 • Promocja trwa do momentu utrzymania ważności konta oraz aktywnych pakietów na obu kartach. W przypadku nie spełnienia warunków rabaty wynikające z promocji nie zostaną przyznane.
 • Jeden numer może jednocześnie uczestniczyć maksymalnie w trzech Duetach i w każdym momencie może się wypisać z poszczególnych zestawów.
 • Przystąpienie do promocji odbywa się poprzez SMS.

Źródło: Plus

 

Wojtek Konopa, wyświetlono 1916 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
 • Cezary (178.235.146.xxx) @ 2017-09-13 21:37:

  Fajne toto Plus przygotował. Wypadało jednak ożywić te propozycje kartowe, wreszcie jest to kuszące.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum