Blog BazaTelefonów.pl
 

Telefon Hykker Classic i głośnik Mood BT dostępne w Biedronce

Gadżety, Telefony 2017-10-03 13:48

Sklep Biedronka wzbogacił swoją ofertę o klasyczny i łatwy w obsłudze telefon Hykker Classic oraz o głośnik bezprzewodowy Mood BT. Urządzenia dostępne są od dziś, 2 października w wyjątkowych cenach, odpowiednio za 59,90 zł i 19,99 zł. Telefon oferowany jest w promocji ze starterem TuBiedronka.

Hykker Classic

Hykker Classic to tradycyjny telefon komórkowy o prostej konstrukcji. Przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom, którzy cenią wygodne i niezawodne rozwiązania w przystępnej cenie. Model spełni oczekiwania zwolenników klasycznych, klawiszowych konstrukcji z podstawowymi, prostymi funkcjami. Hykker Classic został wyposażony w 1.77-calowy wyświetlacz LCD, na którym wszystkie ikony są duże i kolorowe, dzięki czemu obsługa telefonu jest prosta i intuicyjna. Wygodę zwiększają przejrzyste menu i sporych rozmiarów klawisze. Telefon jest wyposażony w baterię litowo-jonową o pojemności 800 mAh, która zapewnia mu aż do 9 dni działania w trybie czuwania na jednym ładowaniu. Classic posiada funkcję Dual SIM, dzięki czemu bez problemu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie. Został wyposażony w aparat VGA do zachowania na dłużej ważnych momentów i treści, a także wiele przydatnych funkcji takich jak: odtwarzacz audio, radio FM, Bluetooth, czytnik kart microSD oraz latarkę. Hykker Classic ze starterem TuBiedronka dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwono-czarnej oraz niebiesko-czarnej, w cenie 59,90 zł.

Ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogaca dziś także wysokiej jakości, nowoczesny głośnik Hykker Mood BT. Produkt jest stworzony do bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych z urządzeń wyposażonych w Bluetooth – zarówno z tabletów, smartfonów, odtwarzaczy mp3, jak i z laptopów. Dzięki temu możliwe jest słuchanie ulubionej muzyki i rozgłośni bez obawy o plączące się przewody (zasięg aż 10 metrów). Głośnik wyposażony jest także w radio FM. Pomimo niewielkich rozmiarów, z głośnika Mood BT wydobywa się dźwięk wysokiej jakości, wyróżniający się czystym brzmieniem i mocnym basem. Dzięki kompaktowym rozmiarom i atrakcyjnemu kształtowi tuby, głośnik ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Z powodzeniem uatrakcyjni weekendowe wycieczki poza miasto oraz czas spędzany w domu w długie jesienno-zimowe wieczory. Jego atutem jest również bateria Li-ion o pojemności 250 mAh, zapewniająca czas pracy urządzenia aż do 3 godzin.

Głośnik Mood BT

Głośnik Mood BT dostępny jest w cenie 19,99 zł, w pięciu kolorach Hykkera, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Urządzenia posiadają certyfikat jakości wydany przez niezależne jednostki certyfikujące, odpowiednio – Hykker Classic posiada znak DEKRA, a głośnik Mood BT znak TUV, które zbadały je pod kątem wytrzymałości, funkcjonalności oraz poręczności.

Źródło: Hykker

*TuBiedronka jest ofertą telekomunikacyjną, która powstała we współpracy Biedronki z T-Mobile Polska. Starter za 5 zł oferuje możliwość wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi użytkownikami TuBiedronka i zapewnia tanie połączenia z innymi sieciami. Konto można doładowywać kwotami 5, 10 i 20 złotych. Oczywiście, w najbliższym sklepie Biedronki. Doładowując konto przez 12 miesięcy mamy dostęp do darmowego pakietu Internetu do wykorzystania (co miesiąc 1 GB).

Hykker Classic (cena 59,90 zł) oraz głośnik Mood BT (19,99 zł), dostępne są w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka. Oferta ważna jest od 2 do 15 października lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Hykker

Wojtek Konopa, wyświetlono 440 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum