Blog BazaTelefonów.pl
 

Vívomove HR - hybrydowy smartwatch z ekranem dotykowym od Garmin

Gadżety 2017-10-04 14:36

Garmin prezentuje vívomove HR, hybrydowy smartwatch z funkcją śledzenia aktywności, nadgarstkowym pomiarem tętna Elevate, inteligentnymi powiadomieniami i dotykowym ekranem. Precyzyjne wskazówki mechaniczne pokazują aktualny czas i odsuwają się z ekranu, by ułatwić odczyt wiadomości, tętna i innych komunikatów. Wyjątkowo subtelny, inteligentny wyświetlacz jest widoczny wyłącznie wtedy, gdy to potrzebne. vívomove HR łączy najlepsze funkcje łączności, monitoringu kondycji i samopoczucia stworzone przez Garmin z eleganckim, klasycznym wzornictwem.

Dzięki prostemu, eleganckiemu wzornictwu, vívomove HR jest na tyle wszechstronny, że pasuje zarówno do codziennych, jak i bardziej oficjalnych stylizacji. Jest dostępny w dwóch wersjach: elegancki vívomove HR Sport i bardziej ekskluzywny vívomove HR Premium ze skórzanymi paskami i stalową kopertą. Dzięki skórzanym i silikonowym paskom, a także szerokiemu wyborowi modnych kopert (w kolorze różowego lub żółtego złota, stali nierdzewnej i czarnym) vívomove HR pasuje do każdej stylizacji. Można w nim pływać kąpać się, a czas pracy baterii wynosi do 5 dni w trybie smart oraz do 2 tygodni w trybie zegarka.

Pozostań w kontakcie przez cały dzień dzięki wibracyjnym powiadomieniom o emailach, wiadomościach SMS, połączeniach, przypomnieniach z aplikacji czy aktualnościach z mediów społecznościowych ze zgodnego smartfona. Użytkownicy otrzymują również możliwość sterowania muzyką ze smartfona poprzez vívomove HR oraz uruchomienia alarmu w celu odnalezienia zagubionego telefonu.

Całodzienne śledzenie poziomu stresu i monitorowanie kondycji
vívomove HR oferuje przydatne narzędzia monitorowania kondycji takie jak szacowanie pułapu tlenowego i wieku sprawnościowego, które dostarczają wartościowych danych pozwalających oceniać postępy w treningu i zdrowym trybie życia. Zwiększenie aktywności - takie jak wybieranie schodów zamiast windy - będzie skutkowało zwiększeniem wymienionych wskaźników. Ciężki dzień w biurze? Całodniowy pomiar stresu nie tylko wyświetla jego poziom w oparciu wartość HRV (zmienności tętna), ale także pomoże w wykonaniu odprężających ćwiczeń oddechowych. Użytkownicy mogą przeglądać wykres stresu w czasie w serwisie Garmin Connect, by identyfikować źródła obciążeń, wprowadzać zmiany w stylu życia i lepiej radzić sobie w sytuacjach stresowych.

W ciągu dnia vívomove HR automatycznie synchronizuje się z aplikacją Garmin Connect Mobile, by zapisać dane i umożliwić późniejszy dostęp do nich. W Garmin Connect - bezpłatnej, sportowej społeczności online, użytkownicy mogą przeglądać swoje aktywności, treningi siłowe, poziom obciążeń i sen w postaci szczegółowych wykresów na ekranie smartfona lub komputera.

Idealny dla użytkowników, którzy czerpią radość aktywności na wielu polach, vívomove HR posiada fabrycznie wgrane profile sportowe dla chodu, biegania, treningów kardio i siłowych. Dzięki technologii Garmin Move IQ, aktywności mogą być automatycznie rozpoznawane i zapisywane. vívomove HR liczy m.in. kroki, kalorie, intensywne minuty, sen, pokonane piętra i przypomina, gdy użytkownik zbyt długo pozostaje bez ruchu.

Sugerowana cena vívomove HR to 199.99 $ w wersji Sport oraz 299.99 $ w wersji Premium. Zegarek trafi do sprzedaży w IV kwartale tego roku.

Źródło: Garmin

Wojtek Konopa, wyświetlono 409 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

If you want to avoid this verification please login (or register).

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum