Blog BazaTelefonów.pl
 

Quantum 3 960 Mobile – tabletowa nowość od Goclever

Gadżety 2017-10-26 12:11

Polska firma Goclever wprowadza do oferty nowy tablet z serii Quantum – model Quantum 3 960 Mobile. Dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie urządzenie powinno zainteresować użytkowników poszukujących idealnego tabletu do oglądania filmów, surfowania po internecie i komunikowania się ze znajomymi. Nowość wyróżnia się zastosowaniem świetnego ekranu IPS 9,6” (1280x800 pikseli) firmy Samsung, elegancką obudową ze szczotkowanego aluminium oraz obsługą dwóch kart SIM.

Najnowszy tablet Goclever pracuje pod kontrolą dopracowanego, stabilnego systemu operacyjnego Android 6.0 i wyposażony jest w wydajny, czterordzeniowy procesor SC7731 (taktowany zegarem 1,3 Ghz), 1 GB pamięci RAM, układ graficzny Mali-400, 16 GB wbudowanej pamięci (z możliwością rozbudowy za pomocą kart pamięci MicroSD) oraz akumulator o pojemności 5 000 mAh.

Taka konfiguracja oraz ekran IPS 9,6” firmy Samsung o doskonałej jakości sprawiają, że urządzenie wręcz idealnie nadaje się np. do oglądania filmów z serwisów VoD (np. Netflix, Amazon czy Ipla), korzystania z Youtube, Facebooka, surfowania po internecie, sprawdzania poczty elektronicznej czy komunikacji ze znajomymi. Dodatkowym atutem są dwa gniazda SIM, które pozwalają użytkownikowi na idealne dobranie usług mobilnego internetu – możliwe jest np. korzystanie z oddzielnych kart dla transmisji danych w Polsce oraz roamingu.

Istotnym atutem urządzenia jest również atrakcyjna i odporna na uszkodzenia obudowa – tył tabletu wykonano ze szczotkowanego aluminium. Takie rozwiązanie nie tylko nadaje eleganckiego charakteru, ale również jest praktyczne w użytkowaniu, bo na obudowie nie widać śladów palców.  

Na liście wyposażenia znalazły się również m.in. wbudowany moduł GPS, tuner FM, moduły Bluetooth/WiFi, gniazdo audio 3.5, dwa aparaty fotograficzne oraz czytnik kart micro SD. Wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość aktualizowania oprogramowania tabletu w trybie OTA (bezpośrednio z serwerów producenta, bez konieczności podłącza urządzenia do komputera). Urządzenie ma 24 miesięczną gwarancję.

Cena: 449,00 PLN

Źródło: Goclever

Wojtek Konopa, wyświetlono 12797 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum